Aktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieś
polub nasz profil na facebook
Gastronomia

Restauracja nad Jeziorem Grodno

W odległości około 4 kilometrów od Golubia-Dobrzynia działa restauracja prowadzona przez spółdzielnię Zorza. Atutem restauracji jest wyjątkowo malownicze położenie – na plaży nad jeziorem Grodno. Można tu zjeść niedrogi posiłek, a przy okazji zrelaksować się w otoczeniu przyrody i odpocząć po zwiedzaniu Golubia-Dobrzynia – zabytkowego miasteczka słynącego z pięknego zamku. Latem duża, strzeżona plaża z pomostem i czysta woda zachęcają do kąpieli w jeziorze. Znajduje się tu specjalnie wydzielone kąpielisko dla dzieci, a piaszczyste dno łagodnie schodzi w głąb jeziora. Wody Grodna obfitują w wiele gatunków ryb – jezioro przyciąga więc również wędkarzy.
Turystyczno-krajobrazowe walory okolicy sprawiają, że restauracja nad jeziorem to dobre miejsce na organizację uroczystości rodzinnych, firmowych imprez integracyjnych czy biznesowych spotkań. Spółdzielnia Zorza oferuje wynajem sal oraz obsługę cateringową i kelnerską. Smaczne domowe posiłki przygotowywane są na miejscu.
W restauracji organizowane są także potańcówki oraz imprezy okolicznościowe dla starszych i młodszych mieszkańców Golubia-Dobrzynia.
W sezonie letnim restauracja działa w godzinach 11-20. Poza sezonem, w formie kawiarenki, od godz. 14 do 21. W przypadku imprez okolicznościowych godziny działania lokalu są dostosowywane do potrzeb klienta.
 

Dane kontaktowe
Osoba kontaktowaAnna Miętka
Telefon500 270 390
Emailanamietka@wp.pl
Miejscowość Nowogród
Lokalizacja


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Stronę internetową dofinansowano ze środków Unii Europejskiej, w ramach pomocy technicznej PROW 2007-2013, z Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich
Instytucja odpowiedzialna za treść – Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi