Aktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieśAktywnawieś: rękodzieło,twórcy ludowi,agroturystyka,kujawsko-pomorska wieś
polub nasz profil na facebook
Inne

Miasteczko Westernowe Kansas City

Nieopodal Grudziądza, w lesie, w sąsiedztwie Jeziora Rudnickiego leży Miasteczko Westernowe KANSAS CITY - MEGA PARK.
W miasteczku odbywa się największe Western Show w Polsce, bierze w nim udział 20 osób i 10 koni. Powstaje również amfiteatr, w którym będą w przyszłości odbywały się pokazy. Pomieści on ponad 1000 osób.
W ofercie Miasteczka Westernowego znajdują się: popisy jazdy kaskaderskiej i dżigitowej, skoki koni przez ogień, latający dokard, tresura koni, jazda w stylu western, wioska indiańska, pełne humoru niepowtarzalne scenki z życia kowboi, a także kowbojska kuchnia.
W samym centrum Miasteczka Westernowego można kupić akcesoria kowbojskie w sklepie z artykułami kowbojskimi „U Marshala”. Tuż obok znajduje się sklep z bronią dla dzieci i młodzieży „Lucky Luke & Daltons Shop”.
Oprócz Miasteczka Westernowego, Lunaparku i Zoo w ofercie są najnowsze atrakcje: ścieżka edukacyjna z dinozaurami, jurajska ścieżka edukacyjna, kraina safari oraz kraina baśni, bajek i legend.
JURAJSKA KRAINA DINOZAURÓW:
”Jurajska” ścieżka edukacyjna została stworzona w celu głębszego poznania historii naturalnej Ziemi i prehistorycznych zwierząt. Znajdują się na niej figury dinozaurów w naturalnych rozmiarach.
Kraina BAŚNI, BAJEK I LEGEND:
To świat przygody i czarodziejskich opowieści, w którym można spotkać się z bohaterami swoich ulubionych bajek, baśni i legend, z bliska zobaczyć jak wyglądała chatka na kurzej nóżce i jak mieszkały krasnoludki. W tym zaczarowanym świecie przewodnik poprowadzi zajęcia w taki sposób, aby można było wykazać się własną wiedzą na temat bajkowych postaci.
LUNAPARK:
To okazja do zabawy na urządzeniach rekreacyjnych. W Lunaparku obowiązuje wewnętrzna waluta - Dolary Kansas City.
SAFARI:
W SAFARI zobaczyć można dziko żyjące zwierzęta w naturalnych rozmiarach, np. tygrysa, słonia czy hipopotama nie oddzielonych kratą klatki. Ponadto obejrzeć można: rodzinę słoni, bizona, żyrafy, zebry, niedźwiedzie Grizli i inne. Wszystkie zwierzęta w safari są naturalnej wielkości. Przy każdym zwierzaku znajduje się tablica dydaktyczna z jego opisem. Zwiedzanie safari odbywa się z przewodnikiem, a poziom przekazywanej wiedzy dostosowany jest do wieku uczestników.
ZOO - lekcja przyrody na żywo
W ZOO znajdują się tylko hodowlane zwierzęta, które udomowione przez ludzi mogą żyć na ograniczonym terytorium. Można w nim zobaczyć na żywo wiele gatunków ssaków, ptactwo domowe i dzikie, nakarmić kozy, poznać obyczaje wielbłąda i emu.
Oferta skierowana do:
• Szkół – grup zorganizowanych
• Firm
• Klientów indywidualnych

Dane kontaktowe
Osoba kontaktowaMegaPark
Telefon+48 56 46-523-49
Emailpoczta@mega-park.pl
WWWwww.mega-park.pl
Miejscowość Rudnik
Lokalizacja


Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie
Stronę internetową dofinansowano ze środków Unii Europejskiej, w ramach pomocy technicznej PROW 2007-2013, z Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich
Instytucja odpowiedzialna za treść – Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Ośrodek Wsparcia Inicjatyw Pozarządowych TŁOK
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi